Dixie Ultra Pathways 10" Paper Plates, Multicolor, 500/Carton (SXP10PATH)
Highlights
View all details
- STRONG AND STURDY, HEAVY-WEIGHT PAPER PLATES (500-CT) ideal for main dishes and larger portions
- SOAK-PROOF, CUT RESISTANT, MICROWAVABLE and able to handle heavy, messy foods
Item #: 332960Model #: SXP10PATH
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Compare similar items
| Attributes | Dixie Ultra Pathways 10" Paper Plates, Multicolor, 500/Carton (SXP10PATH) | Perk™ Heavy-Weight Paper Plates, 10", Blue/White, 500/Carton (PK54330CT) | Dixie Ultra Pathways 10" Paper Plates, Multicolored, 125 Plates/Pack (SXP10PATH) | Dixie Pathways 6.8" Paper Plates, Multicolored, 500/Carton (UX7WS) | Dixie Ultra Pathways 8.5" Paper Plates, Multicolored, 500/Carton (SXP9PATH) |