JAM Paper Stainless Steel 12" Ruler, Black (347M12BL)
Highlights
View all details
- Size: 12 Inches long / 1 Foot ruler
- The perfect ruler to use at school, in the office, or on construction projects!
Item #: 24448951Model #: 347M12BL
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Consider this similar product
Compare similar items
| Attributes | JAM Paper Stainless Steel 12" Ruler, Black (347M12BL) | JAM Paper Stainless Steel 12" Ruler, Blue (347M12BU) | Victor Technology Easy Read Stainless Steel Ruler, Standard/Metric, 18", Blue | Victor Technology Easy Read Stainless Steel Ruler, Standard/Metric, 12", Blue | Westcott® Stainless Steel Rulers, 6" |
|---|---|---|---|---|---|
Your product JAM Paper Stainless Steel 12" Ruler, Black (347M12BL) Price is $9.99 | |||||
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Ruler & Measuring Device Length (Inches) | 12" | 12" | 18" | 12" | 6" |