Heavy Duty Fiberboard Corner Protector, 48" x 2" x 2", 0.225", 1540/Pallet (EP2248225)
Over 30
  • Safeguard products from damage.
  • Edge Protectors brace loads and add extra support for double stacked pallets.
  • Secure Edge Protectors to load with Stretch Film or Strapping.
Item #: 2653357Model #: EP2248225
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Customers bought together
Heavy Duty Fiberboard Corner Protector, 48" x 2" x 2", 0.225", 1540/Pallet (EP2248225)~#|#~B14D9691-E602-4261-813EFB30DBEF5FF3_sc7
Heavy Duty Fiberboard Corner Protector, 48" x 2" x 2", 0.225", 1540/Pallet (EP2248225) is Your Product