Transition Networks® SPS-UA12DHT Industrial Power Supply for Unmanaged Switch
Over 30
  • Industrial power supply for unmanaged Switch
  • Suitable for use with Transition Networks SISTF1010-150-LR(T) industrial unmanaged switch
  • Comes in black color
Item #: IM1N59034Model #: SPS-UA12DHT-NA
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Consider this similar product
StarTech  WIRRJ45BLRL 1000ft Bulk Roll of Blue Cat5e Stranded UTP Patch Cable
No reviews yet
1
Customers bought together
Transition Networks® SPS-UA12DHT Industrial Power Supply for Unmanaged Switch is Your Product
StarTech SVUSBPOWER DC Power AdapterStarTech SVUSBPOWER DC Power Adapter
Price for both
  • About this product
    The Transition Networks® SPS-UA12DHT-NA industrial power supply is perfect for unmanaged switch. It has an input voltage rating of 110 - 220 VAC, output voltage rating of 12 VDC and output current of 1.5 A.