CODi Rugged Case for Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, Black (C30705105)
  • Designed for Samsung Galaxy Tab S11 Ultra; precision fit for secure device protection
New at Staples
Item #: IM1ZS1863Model #: C30705105
  • About this product
    • Drop-test certified; fluid contamination certified
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes CODi Rugged Case for Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, Black (C30705105) CODi Bluetooth Keyboard Case for iPad 10.9" (10th Gen/A16), Air 11" (M2,M3,M4), Air 10.9" (4–5 Gen), Pro 11" (3 Gen), Black CODi Rugged Case for Samsung Galaxy Tab S11, Black (C30705104) CODi Rugged Case for Samsung Galaxy 11" Tab A9+ (C30705084) CODi Rugged Case for 10.5" Samsung Galaxy Tab A8, Black (C30705066)
    Your product
    Out of Stock
    Reviews
    No reviews yet
    No reviews yet
    4.5
    Delivery Information
    Data not available
    Free delivery by Fri, May 15
    Free delivery by Mon, May 18
    Free delivery by Fri, May 15
    Delivery by Fri, May 15
    Available in my store
    No
    No
    Tablet Screen Size
    13+
    10" - 10.9"
    11"-11.9"
    11"-11.9"
    10" - 10.9"