Flash Furniture Dream 10" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ10CBK)
Over 30
  • Hybrid Cooling Foam and Pocket Spring Queen Mattress in a Box
  • Overall Dimensions: 60"W x 80"D x 10"H
  • CertiPUR-US Certified High Density Foam
Item #: 24633576Model #: BSE230PRQ10CBK
Over 30
Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ12CBK)~#|#~sp270269883_sc7
  • About this product
    • Ideal for RV's and Adjustable Bed Frames
    Product specifications table
    Attributes Flash Furniture Dream 10" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ10CBK) Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ12CBK) Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, Twin Mattress in a Box (BSE230PRT12CBK) Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, King Mattress in a Box (BSE230PRK12CBK) Flash Furniture Dream 8" Hybrid Mattress, Queen (DRE238BQ)