Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, Twin Mattress in a Box (BSE230PRT12CBK)
Over 30
  • Hybrid Cooling Foam and Pocket Spring Twin Mattress in a Box
  • Overall Dimensions: 39"W x 75"D x 12"H
  • CertiPUR-US Certified High Density Foam
Item #: 24633578Model #: BSE230PRT12CBK
Over 30
Consider this similar product
Flash Furniture Dream 10" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ10CBK)~#|#~sp270269875_sc7
  • About this product
    • Ideal for RV's, Trundle Beds, Bunk Beds, Day Beds, and Adjustable Bed Frames
    Product specifications table
    Attributes Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, Twin Mattress in a Box (BSE230PRT12CBK) Flash Furniture Dream 10" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ10CBK) Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, King Mattress in a Box (BSE230PRK12CBK) Flash Furniture Dream 12" Pocket Spring Hybrid Mattress, Queen Mattress in a Box (BSE230PRQ12CBK) Flash Furniture Dream 6" Hybrid Mattress, Twin XL (DRE236BTXL)