Flash Furniture Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, 30" x 48", Black (XUBK3048TR24B)
Over 30
  • Bar Height Hospitality Table
  • Black Laminate Top
  • Top Size: 30"W x 48"L
New at Staples
Item #: 1982493Model #: XUBK3048TR24B
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Flash Furniture Laminate Table Top with 22'' x 30'' Bar-Height Table Base, 30" x 48", Black (XUBK3048T2230B)~#|#~m003282892_sc7
    • Black Laminate Top
    • Top Size: 30"W x 48"L
    • 1.125" Thick Top with melamine core
    • 24" Round Table Base with 4" Dia. Bar Height Column
    • Base Size: 24"W x 42"H
    Product specifications table
    Attributes Flash Furniture Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, 30" x 48", Black (XUBK3048TR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, 30" x 48", Natural (XUNT3048TR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, 30" x 48", Mahogany (XUMA3048TR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, 30" x 48", Walnut (XUWA3048TR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 5" x 22" Bar-Height Table Bases, 30" x 48", Black (XUBK3048T0522B)