Flash Furniture Square Laminate Table Top with 24" Round Bar-Height Table Base, 42" x 42", Black (XUBK4242TR24B)
  • Bar Height Hospitality Table
  • Black Laminate Top
  • Top Size: 42"W x 42"D
New at Staples
Item #: 1982429Model #: XUBK4242TR24B
    • Black Laminate Top
    • Top Size: 42"W x 42"D
    • 1.125" Thick Top with melamine core
    • 24" Round Table Base with 4" Dia. Bar Height Column
    • Base Size: 24"W x 42"H
    Product specifications table
    Attributes Flash Furniture Square Laminate Table Top with 24" Round Bar-Height Table Base, 42" x 42", Black (XUBK4242TR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 22''x 30'' Bar-Height Table Base, 30" x 42", Mahogany (XUMA3042T2230B) Correll Square-Shaped Dry-Erase Markerboard Cafe Table, 30" x 30", Frosty White/Black (BXT30DES-80) Flash Furniture Bennett Square Shaped Wooden Commercial Indoor Table, 36" x 36", Dark Brown Top/Black Base (GSFSQ36DBT3030) Correll Square-Shaped Dry-Erase Markerboard Cafe Table, 42" x 42", Frosty White/Black (BXT42DES-80)