Flash Furniture Square Laminate Table Top with 24" Round Bar-Height Table Base, 42" x 42", Mahogany (XUMA4242TR24B)
  • Cast Iron, Laminate, Medium-Density Fibreboard (MDF), Steel, Wood
  • Designed for Commercial Use
  • 42"W x 42"D x 43.13"H/Square
New at Staples
Item #: 1982432Model #: XUMA4242TR24B
  • About this product
    • Designed for Commercial Use
    • 42"W x 42"D x 43.13"H/Square
    • 2 year Warranty on parts only
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Flash Furniture Square Laminate Table Top with 24" Round Bar-Height Table Base, 42" x 42", Mahogany (XUMA4242TR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 5" x 22" Bar-Height Table Bases, 30" x 48", Walnut (XUWA3048T0522B) Flash Furniture Square Laminate Table Top with 22" x 22" Bar-Height Table Base, 24" x 24", Natural (XUNT2424T2222B) Flash Furniture 30" Square Laminate Table Top with 18'' Round Bar-Height Table Base, Walnut (XUWA3030TR18B) Flash Furniture 24'' Square Laminate Table Top with 18'' Round Bar-Height Table Base, Walnut (XUWA2424TR18B)