Flash Furniture Vega Bathroom Vanity with Sink and Storage, 30" White (FSVEGA30WH)
Highlights
View all details
- Bathroom Vanity with Storage
- Overall Dimensions: 30"W x 19"D x 37.5"H
- Color: White; Material: Ceramic, Medium Density Fiberboard, Stone
New at Staples
Item #: 24574355Model #: FSVEGA30WH
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Consider this similar product
Compare similar items
| Attributes | Flash Furniture Vega Bathroom Vanity with Sink and Storage, 30" White (FSVEGA30WH) | Flash Furniture Vega Bathroom Vanity with Sink and Storage, 30" Brown/White (FSVEGA30BR) | Flash Furniture Vega Bathroom Vanity with Sink and Storage, 36" White (FSVEGA36WH) | Flash Furniture Vega Bathroom Vanity with Sink and Storage, 24" Gray/White (FSVEGA24GY) | Flash Furniture Vega Bathroom Vanity with Sink and Storage, 24" Brown/White (FSVEGA24BR) |