Intel Core i3-14100F Quad-core 3.5GHz Computer Processor, FCLGA1700 (BX8071514100F)
Over 30
  • Quad-Core Intel Core i3 14100F processor delivers exceptional performance
  • Processor has 4 cores with 8 threads and features a 3.5GHz base clock with up to 4.7GHz boost