JAM Paper 6 x 9 Open End Envelopes, Baby Blue, 250/Pack (EX1644-13-250)
Over 30
  • Open End Catalog Envelopes
  • Size: 6 inches x 9 inches
  • Baby Blue
Item #: 24578493Model #: EX1644-13-250
250/pack
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
JAM Paper 6 x 9 Open End Envelopes, Gray, 250/Pack (EX1644-22-250)~#|#~sp223744775_sc7
No reviews yet
1
Customers bought together
JAM Paper 6 x 9 Open End Envelopes, Baby Blue, 250/Pack (EX1644-13-250) is Your Product
Post-it Recycled Super Sticky Notes, 3" x 3", Oasis Collection, 70 Sheets/Pad, 24 Pads/Pack (654R-24SST-CP)~#|#~F8F9E6D5-5322-4575-8B9103CA9B64BEB2_sc7Post-it Recycled Super Sticky Notes, 3" x 3", Oasis Collection, 70 Sheets/Pad, 24 Pads/Pack (654R-24SST-CP)~#|#~2C3FC604-31AC-42A1-87EA3F09F9152405_sc7
Price for all 3
  • About this product
    • Open End Catalog Envelopes
    • Size: 6 inches x 9 inches
    • Baby Blue
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes JAM Paper 6 x 9 Open End Envelopes, Baby Blue, 250/Pack (EX1644-13-250) JAM Paper 6 x 9 Open End Envelopes, Gray, 250/Pack (EX1644-22-250) JAM Paper 6 x 9 Open End Catalog Colored Envelopes with Clasp Closure, Blue Recycled, 100/Pack (V0128123) Staples Clasp Catalog Envelopes, 9"L x 12"H, White, 100/Box (570253/14210) Staples Kraft Clasp & Moistenable Glue Catalog Envelopes, 10" x 13", Brown, 100/Box (ST187039-CC)
    Your product
    Reviews
    No reviews yet
    4.27
    Delivery Information
    Free delivery by Wed, May 20
    Free delivery by Wed, May 20
    Free Next-Day eligible by tomorrow
    Available in my store
    No
    No
    Yes
    Envelope Size
    6" x 9"
    6" x 9"
    6" x 9"
    9" x 12"
    10" x 13"