Kanguru 2.5" - 3.5" SATA Adapter, Black (25-35ADAPTER-SATA)
  • Duplicate 2.5" SATA laptop drives (up to 9.5mm thickness)
  • Comes in black
  • Device type: storage bay adapter
Item #: IM18TN764Model #: 25-35ADAPTER-SATA
  • About this product
    Kanguru 2.5" SATA to 3.5" SATA adapter cartridges enable you to duplicate 2.5" SATA hard drives (up to 9.5mm thickness) using your KCLONE-5HD-TWR and KCLONE-11HD-TWR model Kanguru Clone hard drive duplicators.
    • Comes in black
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Kanguru 2.5" - 3.5" SATA Adapter, Black (25-35ADAPTER-SATA) Logitech Rally Bar/Rally Bar Mini Power Adapter, Black (993-001943) Startech® USB To PS/2 Keyboard and Mouse Adapter, Black AddOn Displayport to VGA Converter Adapter, Black HP ® F7W97AA 8" DisplayPort to VGA Video Adapter, Black