Kodak Premium Rapid Dry White Film, Matte, 36" x 100', 1 Roll (KPRDWFM36)
Highlights
View all details
- Back Coating Provides Full Opacity
- Water resistant Bright white surface
- Scratch and smudge resistant
Item #: 24367872Model #: KPRDWFM36
No reviews yet
Customers bought together
Kodak Premium Rapid Dry White Film, Matte, 36" x 100', 1 Roll (KPRDWFM36) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Kodak Premium Rapid Dry White Film, Matte, 36" x 100', 1 Roll (KPRDWFM36) | Kodak Professional Inkjet Photo paper, Lustre, 44" x 100', 1 Roll (KPRO44L) | Kodak Professional Inkjet Photo Paper, Lustre, 17" x 100', 1 Roll (KPRO17L) | Kodak Professional Inkjet Photo Paper, Gloss, 24" x 100', 1 Roll (KPRO24G) | Kodak Professional Inkjet Photo Paper, Gloss, 36" x 100', 1 Roll (KPRO36G) |