Learning Advantage 17" Plastic Standard Ruler, Yellow, 12/Bundle (CTU7537-12)
Highlights
View all details
- Student Elapsed Time Ruler™
- Includes Write-On/Wipe-Off Number Line
- Measures 17"
Item #: 24511225Model #: CTU7537-12
No reviews yet
Customers bought together
Learning Advantage 17" Plastic Standard Ruler, Yellow, 12/Bundle (CTU7537-12) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Learning Advantage 17" Plastic Standard Ruler, Yellow, 12/Bundle (CTU7537-12) | Westcott 12" School Wood Ruler, Pack of 36 (ACM10377-36) | Learning Advantage Magnetic 24" Straight Edge, Black and White, Pack of 2 (CTU7593-2) | Learning Resources SAFE-T 12" Standard Ruler (43011) | Staples 36" Wood Yardstick (51893) |