LUX 6 x 9 Booklet Envelopes 50/Pack, Sunflower (EX4820-12-50)
Highlights
View all details
- Dimensions: 6"L x 9"W
- Comes in Sunflower
- Sold as 50 per box
Item #: 24260206Model #: EX4820-12-50
No reviews yet
Compare similar items
|---|---|---|---|---|---|
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Envelope Flap Style | Rectangular | Rectangular | Rectangular | Square | Rectangular |
| Envelope Size | 6" x 9" | 6" x 9" | 6" x 9" | 9" x 12" | 6" x 9" |