National Tree Company 21" Leafy Greens and Lemons Wall Basket (DS69-Y21G5588-1)
Over 30
  • 21" high with 15" width
  • Assorted leafy greens
  • Trimmed with lemon fruit
New at Staples
Item #: 24682090Model #: DS69-Y21G5588-1
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Consider this similar product
National Tree Company 20" Spring Collection Candleholder (RAS-FE030206A)~#|#~E1C804E6-DCD9-4205-85891BA1261E9888_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    21" Leafy Greens and Lemons Wall Basket
    • 21" high with 15" width
    • Assorted leafy greens
    • Trimmed with lemon fruit
    • Woven branch basket
    • For indoor or covered outdoor display
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes National Tree Company 21" Leafy Greens and Lemons Wall Basket (DS69-Y21G5588-1) National Tree Company 20" Spring Collection Candleholder (RAS-FE030206A) National Tree Company 30" Artificial Mini Tea Leaf One-Ball (LTLM4-705-30) National Tree Company 6" Spring Flowers and Eggs Candle Ring (DS69-E21G6629-1) National Tree Company 6" 250 Gram Mixed Potpourri- Red and Green Apples, Sliced Citrus (MG65-FRTP02-1)