NPS MTR Series 60" Round Mobile Cafeteria Table With Benches, Grey Nebula (MTR60B-MDPEPCGYGY)
Over 30
  • Available in Your Choice of Stool Seating, Benches or a Combination of Both
MADE IN AMERICA
Item #: 24626009Model #: MTR60BMDPPCGYGY
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
NPS MT Series 60" Round Mobile Cafeteria Table, Grey Nebula (MT60R-MDPEPCGY)~#|#~2A541841-36E7-41DF-AC0435259339A80D_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    • Easy Entry with Generous Space Between Benches
    • Phenolic Backer Adds Sanitary Protection and Power Washable
    • Heavy Duty Casters: Extra-Wide and Durable 4" Non-Marring Casters are Extremely Smooth to Roll 275 lb. Weight Capacity Each
    • Built with "Tamper-free" Hardware
    • "EasyLift" Torsion Bar System One person Can Easily Lift and Fold Table for Convenient Storage
    • 15 year warranty
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes NPS MTR Series 60" Round Mobile Cafeteria Table With Benches, Grey Nebula (MTR60B-MDPEPCGYGY) NPS MT Series 60" Round Mobile Cafeteria Table, Grey Nebula (MT60R-MDPEPCGY) NPS MT Series 12' Long Mobile Cafeteria Table, Grey Nebula (MT12-MDPEPCGY) NPS CT Series 36" Round 30" Height Cafe Table, X Base, Black Frame/Mahogany Top (CT13636XDPBTMMY) NPS CT Series 36" Square 42" Height Cafe Table, X Base, Grey Frame/Mahogany Top (CTG33636XBPBTMMY)