20" x 20" x 15" Shipping Boxes, 32 ECT, 12/Pack (202015RP12)
Over 30
  • Fold to your desired size! No carton sizer required.
  • Box sides are scored at multiple depths to allow easy height adjustments for a perfect fit.
  • Save space and money by reducing the number of different cartons in your inventory.
ECO-ID
Item #: 24323561Model #: 202015RP12
12/pack
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
29" x 17" x 12" Shipping Boxes, 15/Bundle (291712)~#|#~BA378AAF-E68B-4D9A-BF70104EAE106127_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    Same great corrugated cartons in smaller retail packs.
    • Use the right sized box to reduce your costs with parcel services.
    • Made from strong, ECT-32, kraft corrugated.
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes 20" x 20" x 15" Shipping Boxes, 32 ECT, 12/Pack (202015RP12) 29" x 17" x 12" Shipping Boxes, 15/Bundle (291712) 20" x 12" x 20" Shipping Boxes, 32 ECT, 20/Bundle (201220) 20" x 20" x 6" Shipping Boxes, 32 ECT, 15/Bundle (20206) 22" x 16" x 12" Shipping Boxes, 32 ECT, 20/Bundle (221612)