Samsung 24" LED Monitor, Black (F24T454FQN)
Highlights
View all details
- LED monitor with 24" screen for your viewing pleasure
- TFT active matrix display technology for better clarity
- 1920 x 1080 screen resolution delivers excellent detail
Item #: IM100JP56Model #: F24T454FQN
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Add to list
Compare similar items
| Attributes | Samsung 24" LED Monitor, Black (F24T454FQN) | Samsung S3 27" Curved FHD 100Hz LED Monitor, Black (LS27D396GANXZA) | Samsung Essential S40GD 24" 100Hz LCD Monitor, Black (S24D408GAN) | Samsung S3 24" Full HD IPS 100Hz AMD FreeSync Monitor, Black (LS24D300GANXZA) | Samsung 32" Curved 100Hz LED Monitor, Built-in Speakers, Black (LS32D396GANXZA) |