StarTech.com TV Cart, Portable TV Stand, For 32" to 70" TVs, One-Touch Height Adjustment, AV Cart, VESA TV Stand (STNDMTV70)
Over 30
  • Smooth spring-assisted height adjustment with up to 15.7 in. (400 mm) of vertical adjustment
  • Wheels for mobility, also lockable for safety
  • Accommodates TVs 32"-70"
Item #: IM18Z4103Model #: STNDMTV70
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Consider this similar product
StarTech Steel Pedestal TV Stand, Screens up to 100", Black/Silver (STNDMTV100)
No reviews yet
1
Customers bought together
StarTech.com TV Cart, Portable TV Stand, For 32" to 70" TVs, One-Touch Height Adjustment, AV Cart, VESA TV Stand (STNDMTV70)StarTech.com TV Cart, Portable TV Stand, For 32" to 70" TVs, One-Touch Height Adjustment, AV Cart, VESA TV Stand (STNDMTV70)
StarTech.com TV Cart, Portable TV Stand, For 32" to 70" TVs, One-Touch Height Adjustment, AV Cart, VESA TV Stand (STNDMTV70) is Your Product