Techprotectus 10.2" Case, Blue (TP-BL-IP10.2F)
Highlights
View all details
Item #: 24579871Model #: TP-BL-IP10.2F
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Consider this similar product
Compare similar items
| Attributes | Techprotectus 10.2" Case, Blue (TP-BL-IP10.2F) | SaharaCase Keyboard Case with Mouse Pad for Google Pixel Tab, Black (TB00316) | i-Blason IP10.2-KD-BL ArmorBox Kido Polycarbonate Cover for 10.2" iPad, Blue | i-Blason IP10.2-KD-PK ArmorBox Kido Polycarbonate Cover for 10.2" iPad, Pink | SaharaCase KidProof Case for Apple iPad 10.2" (9th Generation 2021), Red (TB00082) |
|---|---|---|---|---|---|
Your product Techprotectus 10.2" Case, Blue (TP-BL-IP10.2F) Price is $25.49 | |||||
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Color Family | Blue | Black | Blue | Pink | Red |
| Tablet & iPad Compatibility | iPad | Other | iPad | iPad | iPad |
| True Color | Blue | Black | Blue | Pink | Red |
| iPad or Tablet Case and Cover Type | Cases | Keyboards | Covers | Covers | Cases |
| iPad or Tablet Case Integrated Stand | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| Screen Size in Inches | 10.2 | 10.9 | 10.2 | 10.2 | 12.9 |
| Tablet Screen Size | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" |