Westinghouse RX Series 32" Curved FHD 240Hz LED AMD FreeSync Gaming Monitor, Built-In Speakers, White (WC32RX6250W)
Highlights
View all details
- SUPERIOR 240HZ REFRESH RATE: Featuring a high native refresh rate of 240Hz for seamless fast-motion action and fluid onscreen visuals. This gaming monitor is great for competitive multiplayer FPS games.
Item #: 24659954Model #: WC32RX6250W
Norton 360 Platinum Antivirus Software for 20 Devices, Windows/Mac/Android/iOS, Download (21390621)
Compare similar items
| Attributes | Westinghouse RX Series 32" Curved FHD 240Hz LED AMD FreeSync Gaming Monitor, Built-In Speakers, White (WC32RX6250W) | Acer Predator 26.5" QHD 240Hz OLED AMD FreeSync Gaming Monitor, HDR10, Built-In Speakers, Height Adjustable (UM.GXXAA.106) | Westinghouse BX Series Ultrawide 34" Curved UWQHD 180Hz LED AMD FreeSync Gaming Monitor, Built-In Speakers, Black (WC34BX6250) | Samsung S3 27" Curved FHD 100Hz LED Monitor, Black (LS27D396GANXZA) | Sharp MultiSync 24" FHD IPS 75Hz Desktop Monitor, Built-In Speaker, Height Adjustable, , Black (DD-E244FL) |