Westinghouse RX Series 27" Curved FHD 200Hz LED AMD FreeSync Gaming Monitor, Built-In Speakers, Red (WC27RX6250R)
Highlights
View all details
- SUPERIOR 200HZ REFRESH RATE: Featuring a high native refresh rate of 200Hz for seamless fast-motion action and fluid onscreen visuals. This gaming monitor is great for competitive multiplayer FPS games.
Item #: 24659951Model #: WC27RX6250R
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Consider this similar product
Norton 360 Platinum Antivirus Software for 20 Devices, Windows/Mac/Android/iOS, Download (21390621)
Compare similar items
| Attributes | Westinghouse RX Series 27" Curved FHD 200Hz LED AMD FreeSync Gaming Monitor, Built-In Speakers, Red (WC27RX6250R) | Samsung Odyssey G9 49" Curved 5K VA 144Hz LCD FreeSync Premium Pro Gaming Monitor, HDR10, Height Adjustable, Black | Dell Pro Plus 27" 4K UHD 100Hz LED Business Monitor, SDR, Adjustable, Universal Docking Station, Black (DELL-P2725QE) | HP Series 7 Pro 27" 4K Ultra HD 60Hz LCD Monitor, Natural Silver (8J9G2AA#ABA) | ViewSonic 27" FHD 100Hz LED Monitor, Height Adjustable, Black (VG2751) |