Perforated Foam Roll, 3/32" x 36" x 750', 2/Bundle (FW332S36P)
Highlights
View all details
- Rolls are cross-perforated every 12" for easy tear off.
- Shock absorbing foam protects fragile items.
- Provides light cushioning and surface protection.
Item #: 2653241Model #: FW332S36P
No reviews yet
Customers bought together
Perforated Foam Roll, 3/32" x 36" x 750', 2/Bundle (FW332S36P) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Perforated Foam Roll, 3/32" x 36" x 750', 2/Bundle (FW332S36P) | Perforated Foam Roll, 1/16" x 72" x 1250' (FW11672P) | Perforated Foam Roll, 3/32" x 48" x 750' (FW33248P) | Perforated Foam Roll, 1/8" x 36" x 550', 2/Bundle (FW18S36P) | Perforated Foam Roll, 1/16" x 48" x 1250' (FW11648P) |
|---|---|---|---|---|---|
Your product Perforated Foam Roll, 3/32" x 36" x 750', 2/Bundle (FW332S36P) Price is $518.69 | |||||
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Pack Qty | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Length (ft.) | 750 | 1250 | 750 | 550 | 1250 |
| Width in Inches | 36 | 72 | 48 | 36 | 48 |
| Perforated | Perforated | Perforated | Perforated | Perforated | Perforated |
| Thickness (inches) | 3 / 32" | 1 / 16" | 3 / 32" | 1 / 8" | 1 / 16" |