3M Privacy Filter for 21.5" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (PF215W9B)
Highlights
View all details
- Reversible between a glossy side and glare-reducing matte
- Reduces 35% of blue light transmission from the display
MADE IN AMERICA
Item #: 368931Model #: PF215W9B
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Compare similar items
| Attributes | 3M Privacy Filter for 21.5" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (PF215W9B) | Staples TECH Anti-Glare Privacy Filter for 21.5" Widescreen Monitor (16:9) (ST62133-CC) | 3M Anti-Glare Privacy Filter for 19.5" Widescreen Monitor, 16:10 Aspect Ratio (MMMOFMDE001) | Kensington MagPro Anti-Glare Privacy Filter for 21.5" Widescreen Monitor (16:9) (K58354WW) | Staples TECH Anti-Glare Privacy Filter for 22" Widescreen Monitor (16:10) (ST62134-CC) |