LUX 80 lb. Paper, 11" x 17", Sunflower Yellow, 500 Sheets/Ream (1117-P-12-500)
Highlights
View all details
- Dimensions: 11"L x 17"W
- 80lb. Text Paper
- Comes in Sunflower
Item #: 2147021Model #: 1117-P-12-500
Compare similar items
| Attributes | LUX 80 lb. Paper, 11" x 17", Sunflower Yellow, 500 Sheets/Ream (1117-P-12-500) | LUX 80 lb. Paper, 11" x 17", Gold Metallic, 250 Sheets/Ream (1117-P-M07-250) | LUX 80 lb. Paper, 11" x 17", Sunflower Yellow, 50 Sheets/Ream (1117-P-12-50) | LUX 80 lb. Paper, 11" x 17", Sunflower Yellow, 1000 Sheets/Pack (1117-P-12-1M) | LUX 100 lb. Cardstock Paper, 12" x 12", Sunflower Yellow, 500 Sheets/Pack (1212-C-12-500) |
|---|---|---|---|---|---|
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Length in Inches | 17 | 17 | 17 | 17 | 12 |
| Color Family | Yellow | Gold | Yellow | Yellow | Yellow |
| Sheets Per Ream or Pack | 500 | 250 | 50 | 1000 | 500 |
| Sheet Dimension | 11" x 17" | 11" x 17" | 11" x 17" | 11" x 17" | 12" x 12" |