Panasonic Car Adapter for Toughbooks and Toughpads (CF-LNDDC120)
Over 30
  • LIND car adapter 120W
  • Comes in black
Item #: IM1CY3816Model #: CF-LNDDC120
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
100% back in points on all batteries.Sign in
Over 30
4XEM 65W USB-C to USB-C GaN Charging Kit for USB-C Devices, Black (4X65WCHRGKIT6B)~#|#~5CFE9B16-D251-44A2-BEE48CD33D862C04_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    • LIND car adapter 120W
    • Comes in black
    • Requires CF-LNDBRK120 for vehicle dock mounting
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Panasonic Car Adapter for Toughbooks and Toughpads (CF-LNDDC120) Panasonic 4-bay Battery Charger for TOUGHBOOK G2, Black (FZ-VCBG21M) Dell 45W Adapter (JT9DM) Dell 130W Adapter (X9RG3) Dell 90W Power Adapter (WK890)
    Your product
    Dell 45W Adapter (JT9DM)~#|#~m003432818_sc7
    Dell 130W Adapter (X9RG3)~#|#~s0986760_sc7
    Dell 90W Power Adapter (WK890)~#|#~m003797413_sc7