Skip to main content
Skip to footer
Accessibility Commitment
25% back in points on custom print orders of $100+
Â
Chair savings event, extra 20% off
Â
K-cup pods, 80-96/pk, starting at $38.99 for members
Â
Pickup in store
Find a store near you
Sign In
Sign in
New customer?
Create an account
Orders
0
Shop
Deals
Print & Marketing
Plans & Services
Page 1 of 1
Services
Ink & Toner
Document Printing
New & Trending
Get it Today
AutoRestock
Recycling & Shredding
Ink & Toner Finder
Document Printing
School Supplies
Gift Cards
Shop by Brand
Plans & Services
Safety Supplies
Printers & Scanners
Cleaning Supplies
Promotional Products
Print & Marketing
Food & Breakroom
Office Supplies
Coupon Corner
All Services
Envelopes & Stationery
Office Supplies
Clearance
Breakroom
Travel
Bin Wins
Get it Today
My Deals
Find the Right Solution
Travel
Facilities Maintenance
Cleaning Supplies
Holiday Cards
Computers & Accessories
Bin Wins
All Print & Marketing
Signs, Banners & Posters
Get it Today
Furniture
New & Trending
Furniture
Event Printing
Computers
Food & Breakroom
Plans & Services
Cards & Invitations
Office Supplies
Travel Services
Marketing Materials
Facilities Maintenance
Paper
Business Solutions
Electronics
Party Supplies & Décor
Business Solutions
Business Cards
Tech Services
Travel
School Supplies
Labels & Stickers
Shop Diversity Products
Printers
My Deals
Print & Marketing
Ink & Toner
Paper
Photo Gifts
Electronics
Tech
Same-Day Print
Print & Marketing
Ink & Toner
AutoRestock Subscriptions
Print Deals & Offers
Furniture
Cleaning Supplies
Shipping & Moving Supplies
Paper
Shipping & Moving Supplies
Sustainable Products
Safety Supplies
All Services
Gift Shop
Promotional Products
Shipping Services
Party City Designs
Printers & Scanners
Easy Rewards Offers
Computers & Accessories
Easy Rewards Offers
Home
/
Coffee, Water & Snacks
/
Snacks & Food
/
Nuts & SeedsÂ
Planters Nuts & Seeds
Sort by
Best Match
Grid view
Page 1 of 1
Mixed Nuts
Almonds
Peanuts
Cashews
Pistachios
Seeds
Planters
Yes
No
No
Pick up and Delivery
Brand
Nutshell Type
Rating
Kosher
Nut & Seed Type
Price
All Filters
Brand :
Planters
Planters Salted Nuts Variety Pack, 24 Packs/Carton (220-00423)
Item: 1508140
Model: 220-00423
45
Exited tooltip
Price isÂ
$21.09
Unit of measure 24/Box
24/Box
Delivery
 by Mon, Oct 05
$20.04
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Salted Cashew Halves & Pieces, 26 oz. (01858)
Item: 717724
Model: GEN01858
44
Price isÂ
$28.99
Delivery
 by Mon, Oct 05
$27.54
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 Bags/Pack (209-00626)
Item: 2437131
Model: 209-00626
11
Exited tooltip
Price isÂ
$37.59
Free delivery
 by Fri, Oct 09
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Salted Mixed Nuts, 27 oz. (01857)
Item: 725868
Model: GEN01857
67
Price isÂ
$27.29
Price per unit $1.01/oz
 ($1.01/oz)
Delivery
 by Mon, Oct 05
$25.93
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Salted Mixed Nuts, 15 oz. (001670)
Item: 369065
Model: GEN001670
30
Price isÂ
$14.89
Price per unit $0.99/oz
 ($0.99/oz)
Delivery
 by Mon, Oct 05
$14.15
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Honey Roasted Peanuts, 2.5 oz., 15 Bags/Pack (GEN01652)
Item: 24357786
Model: GEN01652
6
Price isÂ
$20.19
Unit of measure 15/Box Price per unit $0.54/oz
15/Box
 ($0.54/oz)
Delivery
 by Mon, Oct 05
$19.18
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Salted Peanuts, 1.75 oz., 12 Bags/Pack (GEN77080)
Item: 716070
Model: GEN77080
10
Price isÂ
$14.49
Unit of measure 12/Box Price per unit $0.69/oz
12/Box
 ($0.69/oz)
Delivery
 by Mon, Oct 05
$13.77
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Cocktail Roasted Salted Peanuts, 35 oz. (GEN07615)
Item: 697788
Model: GEN07615
33
Price isÂ
$16.09
Price per unit $0.46/oz
 ($0.46/oz)
Delivery
 by Mon, Oct 05
$15.29
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters NUT-rition Heart Healthy Mix Nuts, Variety, 9.75 Oz. (05957)
Item: 956919
Model: GEN05957
25
Price isÂ
$16.69
Delivery
 by Mon, Oct 05
$15.86
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Roasted Salted Peanuts, 2 oz., 144 Bags/Pack (GEN00360)
Item: 24357459
Model: GEN00360
6
Price isÂ
$152.99
Unit of measure 144/Carton Price per unit $0.53/oz
144/Carton
 ($0.53/oz)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
$145.34
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Honey Roasted Peanuts, 1.75 oz., 18/Box (07566)
Item: 2437132
4
Exited tooltip
Price isÂ
$27.49
Price per unit $0.87/oz
 ($0.87/oz)
Delivery
 by Fri, Oct 09
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters Salted Peanuts, 1.75 oz., 18 Bags/Pack (209-00627)
Item: 2437130
Model: 209-00627
4
Exited tooltip
Price isÂ
$25.59
Unit of measure 18/Box Price per unit $0.81/oz
18/Box
 ($0.81/oz)
Delivery
 by Fri, Oct 09
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Compare
Add to list
Planters HEAT Dry Roasted Salted Peanuts, 2.25 oz. (123411)Â is
In-store only
Planters HEAT Dry Roasted Salted Peanuts, 2.25 oz. (123411)
Item: 24594027
Model: 123411
4
Exited tooltip
Price isÂ
$1.29
Price per unit $0.57/oz
 ($0.57/oz)
Compare
Add to list
Planters Cashews, Honey Roasted, 3 Oz. (74491)Â is
In-store only
Planters Cashews, Honey Roasted, 3 Oz. (74491)
Item: 271689
Model: PLANTHRC12
55
Price isÂ
$3.29
Compare
Add to list
Viewing
1-14
of
14
items
Trending now
Page 1 of 4
Hammermill Copy Plus 8.5" x 11" Copy Paper, 20 lbs., 92 Brightness, 5000 Sheets/Carton (105007)
39445
Price isÂ
$48.99
, Regular price was $83.19, You save 41%
$83.19
Unit of measure 5000/Carton Price per unit $4.90/Ream
5000/Carton
 ($4.90/Ream)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
AutoRestock
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Pendaflex Essentials File Folders, 1/3-Cut Tab, Letter Size, Manila, 100/Box (752 1/3)
35
Price isÂ
$18.69
Unit of measure 100/Box
100/Box
Delivery
 by Mon, Oct 05
$17.76
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Staples 30% Recycled File Folders, 1/3-Cut Tab, Letter Size, Manila, 100/Box (ST56675)
9103
Price isÂ
$18.49
Unit of measure 100/Box Price per unit $0.18/File Folder
100/Box
 ($0.18/File Folder)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$17.57
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Smead SuperTab Heavyweight File Folder, Oversized 1/3-Cut Tab, Legal, Manila (15401)
22
Price isÂ
$48.59
Unit of measure 50/Box Price per unit $0.97/File Folder
50/Box
 ($0.97/File Folder)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
$46.16
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Dunkin' Original Blend Coffee Keurig® K-Cup® Pods, Medium Roast, 22/Box (400845)
12431
Price isÂ
$21.99
Unit of measure 22/Box Price per unit $1.00/Pod
22/Box
 ($1.00/Pod)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$20.89
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
TRU REDâ„¢ 8.5" x 11" Copy Paper, 20 lbs., 92 Brightness, 500 Sheets/Ream, 3 Reams/Carton (TR56959)
41149
Price isÂ
$16.99
, Regular price was $27.19, You save 38%
$27.19
Unit of measure 1500/Carton Price per unit $5.66/Ream
1500/Carton
 ($5.66/Ream)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$16.14
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Bounty Select-A-Size Double Roll Paper Towels, 2-ply, 82 Sheets/Roll, 12 Rolls/Pack (66541/06130)
9773
Price isÂ
$41.99
Unit of measure 12/Pack Price per unit $4.27/100 Sheets
12/Pack
 ($4.27/100 Sheets)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$39.89
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
HP 17.3" FHD Laptop, Intel Core i3-N305 (2023), 8GB RAM, 512GB SSD, +9.5 hours battery, Windows 11 Home
844
Price isÂ
$469.99
, Regular price was $899.99, You save 48%
$899.99
Free delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Staples #10 QuickStrip EasyClose Business Envelopes, White, Security‑Tinted, Peel & Seal Closure, 9.5" x 4.125", 500/Box
2088
Price isÂ
$27.69
Unit of measure 500/Box Price per unit $0.06/Envelope
500/Box
 ($0.06/Envelope)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$26.31
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Post-it Notes, 3" x 3", Canary Collection, 100 Sheet/Pad, 12 Pads/Pack (654-12YW)
3376
Price isÂ
$13.99
, Regular price was $16.99, You save 18%
$16.99
Unit of measure Dozen Price per unit $1.17/Pad
Dozen
 ($1.17/Pad)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$13.29
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Sharpie Permanent Marker, Fine Tip, Black, 12/Pack (30001)
6640
Price isÂ
$12.99
Unit of measure Dozen Price per unit $1.08/Marker
Dozen
 ($1.08/Marker)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$12.34
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
TRU REDâ„¢ 8.5" x 11" Copy Paper, 20 lbs., 92 Brightness, 500 Sheets/Ream (TR56957)
41102
Price isÂ
$7.59
, Regular price was $9.89, You save 23%
$9.89
Unit of measure 500/Ream Price per unit $7.59/Ream
500/Ream
 ($7.59/Ream)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$7.21
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Kleenex Professional Facial Tissue, 2-Ply, 90 Sheets/Box, 6/Pack (21271)
1308
Price isÂ
$19.69
Unit of measure 6/Pack Price per unit $3.65/100 Sheets
6/Pack
 ($3.65/100 Sheets)
Delivery
 by Mon, Oct 05
$18.71
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
TRU REDâ„¢ 8.5" x 11" Copy Paper, 20 lbs., 92 Brightness, 500 Sheets/Ream, 5 Reams/Carton (TR56960)
41102
Price isÂ
$36.19
Unit of measure 2500/Carton Price per unit $7.24/Ream
2500/Carton
 ($7.24/Ream)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$34.38
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Dunkin' Original Blend Coffee Keurig® K-Cup® Pods, Medium Roast, 44/Box (006933)
12431
Price isÂ
$38.99
Unit of measure 44/Box Price per unit $0.89/Pod
44/Box
 ($0.89/Pod)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$37.04
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Glad ForceFlex Tall 13 Gallon Drawstring Commercial Trash Bag, Low Density, 0.6 mil, White, 100 Total Bags (78374)
1965
Price isÂ
$18.39
, Regular price was $19.39, You save 5%
$19.39
Unit of measure 100/Box Price per unit $0.18/Bag
100/Box
 ($0.18/Bag)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$17.47
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Staples Notepads, 8.5" x 11", Wide Ruled, White, 50 Sheets/Pad, Dozen (ST57339M/57339)
1852
Price isÂ
$19.99
Unit of measure Dozen Price per unit $1.67/Pad
Dozen
 ($1.67/Pad)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$18.99
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
BIC Wite-Out Correction Tape, White, 4/Pack (WOTAPP418-WHI)
6984
Price isÂ
$6.79
, Regular price was $8.19, You save 17%
$8.19
Unit of measure 4/Pack Price per unit $1.70/Correction Tape
4/Pack
 ($1.70/Correction Tape)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$6.45
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Staples Copy Paper, 11" x 17", 20 lbs., White, 500 Sheets/Ream, 5 Reams/Carton (512215)
41113
Price isÂ
$77.19
Unit of measure 2500/Carton Price per unit $15.44/Ream
2500/Carton
 ($15.44/Ream)
Free delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$73.33
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Staples Smooth Standard Paper Clips, Silver, 100 Clips/Pack, 10/Pack (A7026607/72377)
437
Price isÂ
$9.99
Unit of measure 1000/Pack Price per unit $0.01/Paper Clip
1000/Pack
 ($0.01/Paper Clip)
Delivery
 by Mon, Oct 05
30-min pickup
$9.49
AutoRestock
Save 5%
1
qty-dropdown-arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Over 30
Add
Add to list
Related Searches
Condiment Packets
Poland Spring Spring Water
Smuckers Not Kosher Frozen Foods
Sunflower Seeds
Poland Spring Purified Water
International Delight Kosher Milk & Creamer
Polar Seltzer Water
Blue Diamond Kosher Nuts & Seeds
Gluten Free Kosher Condiments
Pretzels
<h4>JavaScript is Disabled</h4><p>Sorry, this webpage requires JavaScript to function correctly.</p><p>Please enable JavaScript in your browser and reload the page.</p>