Highlights
View all details
Output Type
Black & White
Cartridge type
Ink
Max Paper Size
8.5" x 14" Legal
Functionality
All-In-One
Item #: TS15689548Model #: C11CG93201
No reviews yet
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Add to list
Consider this alternative
Page 1 of 1
1
Over 30
Compare similar items
|---|---|---|---|---|---|
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Output Type | Black & White | Color | Color | Color | |
| Printer Type | Inkjet | Laser | Inkjet | Inkjet | |
| Printer Max Paper Size | 8.5" x 14" Legal | 8.5" x 14" Legal | 13" x 19" Supertabloid | 8.5" x 14" Legal | |
| Printer Function | All-In-One | Single-Function | Single-Function | Single-Function | |
| Photo Capable | Not Photo | Not Photo | Photo | Photo | |
| Wireless Ready | Wireless | Wireless | Wireless | Wireless | |
| Printer Condition | New | New | New | New | |
| Supported Paper Sizes | 4" x 6", 8.5" x 14", A4 (8.25" x 11.7"), Letter A Size (8.5" x 11"), User definable (from 2.2" x 3.4" to 8.5" x 47.2") | 3.9 x 5.8 - 8.5 x 14 | 3.5" x 5", 4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", 8.5" x 11", 8.5" x 14", A3, A4, A5, A6, B4, B5, half letter, executive, 11" x 17", 13" x 19", user definable (3 | 3.5" x 5", 4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", 8.5" x 11", A4, A6, half letter | |