  • Cast Iron, Laminate, Medium-Density Fibreboard (MDF), Steel, Wood
  • Designed for Commercial Use
  • 42"W x 42"D x 43.13"H/Round
New at Staples
Item #: 1982384Model #: XURD42NTTR24B
  • About this product
    • Designed for Commercial Use
    • 42"W x 42"D x 43.13"H/Round
    • Assembly Required
    • 2 year Warranty on parts only
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Flash Furniture 42'' Round Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, Natural (XURD42NTTR24B) Flash Furniture Laminate Table Top with 24'' Round Bar-Height Table Base, 30'' x 42'', Mahogany (XUMA3042TR24B) Flash Furniture 30'' Round Laminate Table Top with 18" Round Bar-Height Table Base, Natural (XURD30NTTR18B) Flash Furniture 24" Round Laminate Table Top with 22" x 22" Bar-Height Table Base, Natural (XURD24NTT22B3F) Flash Furniture 24'' Square Laminate Table Top with 18'' Round Bar-Height Table Base, Black (XUBK2424TR18B)