Flash Furniture Wren Half Circle Wave Activity Table, Height Adjustable, 60'', Gray (XUA60HCIRCGYTP)
Highlights
View all details
- Collaborative Half Circle Activity Tables
- Color: Grey; Material: Chrome, Laminate, Particleboard, Steel
- Overall Dimensions: 30"W x 60"D x 16.25" - 25.25"H
Item #: 24548509Model #: XUA60HCIRCGYTP
No reviews yet
Compare similar items
| Attributes | Flash Furniture Wren Half Circle Wave Activity Table, Height Adjustable, 60'', Gray (XUA60HCIRCGYTP) | Flash Furniture Wren Rectangular Wave Mobile Activity Table, 26" x 60", Height Adjustable, Oak (XUA3060CONOKTPC) | Flash Furniture Wren Half Circle Wave Activity Table, Height Adjustable, 60'', Gray (XUA60HCIRCGYTA) | Flash Furniture Wren Half Circle Wave Mobile Activity Table, Height Adjustable, 60'', Gray (XUA60HCIRCGYTAC) | Flash Furniture Wren Half Circle Wave Activity Table, Height Adjustable, 60'', Oak (XUA60HCIRCOAKTA) |