HON Mod Slab Base for 120" Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL120BASE.LSE1)
Over 30
  • Made of scratch- and stain-resistant thermally fused laminate in sepia walnut finish
  • Slab base for 120" tabletops
  • Features rectangular shape
Item #: 24484576Model #: HONTBL120BASLE1
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
HON Mod 28" Table Base for 42" Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL42BASE.LSE1)~#|#~sp123233558_sc7
  • About this product
    • Slab base for 120" tabletops
    • Features rectangular shape
    • Leveling glides compensate for uneven floors
    • 5-year manufacturer limited warranty
    • Model Option: HLPLTBL120BASE.LSE1
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes HON Mod Slab Base for 120" Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL120BASE.LSE1) HON Mod 39.5" Slab Base for 72" Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL72BASE.LSE1) HON Mod 28" Table Base for 42" Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL42BASE.LSE1) HON Mod 28" Table Base for 48" Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL48BASE.LSE1) HON Mod 28" Table Base, Sepia Walnut (HLPLTBL36BASE.LSE1)