JAM PAPER 12" x 18" Cardstock, Ruby Red, 50/pack (1218-C-18-50)
Over 30
  • Size: 12 x 18 Cardstock / 12 in x 18 in / 12" x 18" / 304.8mm x 457.2mm
  • Quantity: Pack of 50
MADE IN AMERICA
Item #: 24565357Model #: 1218-C-18-50
50/pack
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Buy 2 get 1 free all colored paper and cardstock. Coupon code:85570. Redeem now
Over 30
Consider this similar product
JAM PAPER 12" x 18" Cardstock, Holiday Green, 50/pack  (1218-C-L17-50)~#|#~sp207769125_sc7
No reviews yet
1
Customers bought together
JAM PAPER 12" x 18" Cardstock, Ruby Red, 50/pack  (1218-C-18-50)~#|#~sp207769124_sc7
JAM PAPER 12" x 18" Cardstock, Ruby Red, 50/pack (1218-C-18-50) is Your Product