JAM Paper Standard Plastic Document File, Letter, Red, 12/Pack (218E25REB)
Over 30
  • Red expanding plastic envelope / portfolio with elastic closure
  • Letter size with 2.5 inch expansion
  • 9.75" x 13" x 2.63"