Jfit Foam Roller, Blue,18" (WL18HDBL)
  • 18" L - 6"
  • Solid Blue; durable high-density EPP foam for firm pressure without bending.
  • All fitness levels.
New at Staples
Item #: 24680811Model #: WL18HDBL
  • About this product
    The Jfit Blue Foam Roller in a compact 18 inch size provides firm, reliable support that helps release muscle tension and improve flexibility during warm-ups, cooldowns, and recovery. High-density foam roller designed for deep-tissue release and recovery; supports stretching and mobility routines.
    • 18" L - 6"
    • All fitness levels.
    • One 18-inch high-density foam roller.
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Jfit Foam Roller, Blue,18" (WL18HDBL) GoFit Fitness Kit (KITGOFFR6MB6HKR) GoFit Yoga Mat, Pink (GOFGFYOGAPK) GoFit 24" Foam Roll, Blue (GOFGFFROLL24)