LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Black Keyboard Case (F10IPGBKPLUS)
Highlights
View all details
- 10.1" IPS Touchscreen Display (1280x800): Enjoy vibrant visuals and responsive touch performance on a high-resolution screen.
- Android 15 Operating System: Access the latest features, apps, and security updates from Google.
Item #: 24648095Model #: F10IPGBKPLUS
No reviews yet
Compare similar items
| Attributes | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Black Keyboard Case (F10IPGBKPLUS) | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Golden Keyboard Case (F10IPGBDGPLUS) | Linsay F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, with Black Keyboard Case & Backpack (F10IPGKEYBAGPLUS) | Linsay F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, with Black Crocodile Keyboard Case | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Black Leather Case (F10IPGBLACKPLUS) |
| Tablet Screen Size | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" |