LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Silver Keyboard Case (F10IPGBDSPLUS)
Highlights
View all details
- 10.1" IPS Touchscreen Display (1280x800): Enjoy vibrant visuals and responsive touch performance on a high-resolution screen.
- Android 15 Operating System: Access the latest features, apps, and security updates from Google.
Item #: 24648097Model #: F10IPGBDSPLUS
No reviews yet
Customers bought together
LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Silver Keyboard Case (F10IPGBDSPLUS) is Your Product
No reviews yet
Selected
Apple Magic Aluminum 11" Tablet Keyboard Case for iPad Air, Black (MGYX4LL/A) is New at Staples
Compare similar items
| Attributes | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Silver Keyboard Case (F10IPGBDSPLUS) | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Ocean Marble Case (F10IPGCMOCPLUS) | Linsay F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, with White Leather Case (F10IPGBCWHITEPLUS) | Linsay F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, with Black Keyboard Case & Backpack (F10IPGKEYBAGPLUS) | Linsay F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, with Love Case (F10XIPGCLOVPLUS) |
| Color Family | Gray / Silver | Blue | White | Black | Pink |
| Tablet RAM | 4GB | 4GB | 4GB | 4GB | 4GB |
| Tablet Weight | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. |
| True Color | Silver | Blue | White | Black | Pink |
| Warranty Information | 1 Year | 1 Year | 1 Year | 1 Year | 1 Year |
| Tablet Screen Size | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" |