Offices To Go Superior 42" Table Top, American Espresso (TDSL42RDTOPAEL)
Over 30
  • Made of laminate and comes in the American espresso finish
  • Versatile table top increases productivity, getting the most out of every inch of your space
  • Dimensions: 42"Dia.
Item #: 24443117Model #: TDSL42RDTOPAEL
Over 30
Consider this similar product
Offices To Go Superior 42" Table Top, American Dark Cherry (TDSL42RDTOP-ADC)~#|#~sp89843427_sc7
  • About this product
    This Offices to go Superior table top features a contemporary laminate finish.
    • Dimensions: 42"Dia.
    • Threshold delivery
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Offices To Go Superior 42" Table Top, American Espresso (TDSL42RDTOPAEL) Offices To Go Superior 42" Table Top, American Dark Cherry (TDSL42RDTOP-ADC) HON Mod 120" 2-Piece Conference Table Top, Java Oak (HLPLTBL48120RCT.LJA1) Offices To Go Superior 48" Table Top, American Dark Cherry (TDSL48RDTOPADC) HON Mod 42" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL4296RCT.LSE1)