Offices To Go Superior 42" Table Top, American Mahogany (TDSL42RDTOP-AML)
Over 30
  • Comes in American mahogany finish and made of laminate
  • Plenty of space for multitasking with this round table top
  • Dimensions: 42"Dia., round shape
Item #: 24443111Model #: TDSL42RDTOPAML
Over 30
Consider this similar product
Offices To Go Superior 42" Table Top, American Dark Cherry (TDSL42RDTOP-ADC)~#|#~sp89843427_sc7
  • About this product
    This Offices to go laminate table top is accented with 3mm matching impact-resistant edges and boasts a contemporary styling.
    • Threshold delivery
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Offices To Go Superior 42" Table Top, American Mahogany (TDSL42RDTOP-AML) Offices To Go Superior 42" Table Top, American Dark Cherry (TDSL42RDTOP-ADC) Offices To Go Superior 42" Table Top, American Mahogany (TDSL42SQTOP-AML) Flash Furniture 48'' Round Resin Table Top; Mahogany (TPMAH48RD) Flash Furniture 36" Laminate Round Table Top, Black/Mahogany (XURD36MBT)