Offices To Go Superior 36" Table Top, American Mahogany (TDSL36RDTOPAML)
Highlights
View all details
- Made of laminate and comes in the American mahogany finish
- Versatile table top increases productivity, getting the most out of every inch of your space
- Round table top measures: 36"Dia.
Item #: 24443131Model #: TDSL36RDTOPAML
No reviews yet
Customers bought together
Offices To Go Superior 36" Table Top, American Mahogany (TDSL36RDTOPAML) is Your Product
No reviews yet
Selected
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Offices To Go Superior 36" Table Top, American Mahogany (TDSL36RDTOPAML) | Offices To Go Superior 36" Table Top, American Espresso (TDSL36RDTOPAEL) | Offices To Go Superior 36" Table Top, American Mahogany (TDSL36SQTOPAML) | Offices To Go Superior 71" Table Top, American Mahogany (SL7124TOP-AML) | Offices To Go Superior 48" Table Top, American Mahogany (TDSL48RDTOP-AML) |