Offices To Go Superior 42" Table Top, Autumn Walnut (TDSL42SQTOPAWL)
Over 30
  • Made of laminate and comes in the autumn walnut finish
  • Versatile table top increases productivity, getting the most out of every inch of your space
  • Dimensions: 42"W x 42"D; square shape
Item #: 24443115Model #: TDSL42SQTOPAWL
Over 30
Offices To Go Superior 42" Table Top, American Espresso (TDSL42SQTOPAEL)~#|#~sp89843423_sc7
  • About this product
    This Offices to go Superior square table top features a contemporary laminate finish.
    • Threshold delivery
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Offices To Go Superior 42" Table Top, Autumn Walnut (TDSL42SQTOPAWL) Offices To Go Superior 42" Table Top, American Espresso (TDSL42SQTOPAEL) Offices to Go Superior 48" Table Top, Artisan Gray (TDSL4830TOPAGL) Offices To Go Superior 36" Table Top, American Espresso (TDSL36SQTOPAEL) Offices To Go Superior 36" Table Top, Autumn Walnut (TDSL36SQTOPAWL)