Regency Kee Adjustable 36" Round Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB36RNDMHAPBK)
Over 30
  • Thermal fused melamine mahogany laminate tabletop is scratch, stain and burn resistant
  • Seats two people
  • Dimensions: 23"H x 36"Dia.
Item #: 2493331Model #: TB36RNDMHAPBK
Handling Fee applies
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Flash Furniture Wren Rectangular Mobile Activity Table, 30" x 72", Height Adjustable, Gray (XUA3072RECGYHAC)~#|#~sp138375797_sc7
No reviews yet
1
Customers bought together
Regency Kee Adjustable 36" Round Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB36RNDMHAPBK)~#|#~0A45DC2B-A3DF-42B6-BC1CA139A60671A0_sc7Regency Kee Adjustable 36" Round Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB36RNDMHAPBK)~#|#~52295BB7-C981-4F40-A2D017F3EC4F4E90_sc7
Regency Kee Adjustable 36" Round Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB36RNDMHAPBK) is Your Product
Staples 6' x 30" Heavy Duty Plastic Folding Table, White Granite (79223/54272)~#|#~1E9F774A-4A32-4CC1-8277411DE37C16DA_sc7Staples 6' x 30" Heavy Duty Plastic Folding Table, White Granite (79223/54272)~#|#~5048F38C-CE18-4794-BAB37B22FA6F8C24_sc7
Price for both
  • About this product
    • Seats two people
    • Dimensions: 23"H x 36"Dia.
    • Height is easy for adults to adjust by loosening and tightening a bolt with included hex key
    • Assembly is a snap with just a few screws
    • Tabletop is scratch, stain and scald resistant, wipes clean easily
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Regency Kee Adjustable 36" Round Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB36RNDMHAPBK) Regency Kee Adjustable Square Activity Table, 30" x 30", Height Adjustable, Cherry (TB3030CHAPBK) Regency Kee Adjustable Square Activity Table, 23" x 48", Height Adjustable, Maple (TB4848PLAPBK) Regency Square Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB4848MHAPBK) Regency Round Activity Table, Height Adjustable, Mahogany (TB48RNDMHAPBK)