Samsung ViewFinity S6 34" Curved LED Monitor, Black (S34A654UBN)
Highlights
View all details
- 34" curved LED monitor draws you in and won't set you back
- TFT active matrix display technology for better clarity
- 3440 x 1440 screen resolution delivers excellent detail
ECO-ID
Item #: IM109LX71Model #: S34A654UBN
Norton 360 Platinum Antivirus Software for 20 Devices, Windows/Mac/Android/iOS, Download (21390621)
Compare similar items
| Attributes | Samsung ViewFinity S6 34" Curved LED Monitor, Black (S34A654UBN) | ViewSonic Ergonomic 27" QHD 100Hz LCD Monitor, Black (VG2748A-2K) | Samsung ViewFinity S6 27" 100Hz LCD Monitor, Black (S27D606EAN) | Samsung ViewFinity S6 24" 100Hz IPS Monitor, Black (S24D606UAN) | Samsung ViewFinity S6 32" 100Hz LED Monitor, Black (S32D606EAN) |