TechProtectus Nylon Water Resistant Messenger Bag, Black (RTP-BK-BC11)
Item #: 24627281Model #: RTP-BK-BC11
  • About this product
    TechProtectus Shockproof 11 inch Chromebook Briefcase/Messenger Bag
    Compare similar items
    Product specifications table
    Your product
    Out of Stock
    Reviews
    No reviews yet
    No reviews yet
    Delivery Information
    Data not available
    Free delivery by Mon, May 18
    Free delivery by Wed, May 20
    Free delivery by Mon, May 18
    Free delivery by Thu, May 21
    Available in my store
    No
    No
    Messenger Bag Material
    Nylon
    Polyester
    Nylon
    Mesh
    Main Compartment Closure Type
    Zipper
    Zipper
    Elastic
    True Color
    Black
    Black
    Color Family
    Laptop Size Compatibility
    Up to 11.9"
    Up to 15.9"
    Up to 15.9"
    Up to 13.9"
    Up to 14.9"