Zebra 16 W External AC Adapter (PWR-BUA5V16W0WW)
Over 30
  • AC adapter
  • Power source: 16 W, 5.4 VDC output voltage, 3 A maximum output current
  • Sold individually
Item #: IM18B7158Model #: PWR-BUA5V16W0WW
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Zebra Standard Power Cord for Cradles/Charging Cables (CBL-DC-383A1-01)
No reviews yet
1
Customers bought together
Zebra 16 W External AC Adapter (PWR-BUA5V16W0WW) is Your Product