Zebra External Power Adapter for Multi-Slot Cradle, 108 Watts (PWR-BGA12V108W0WW)
Over 30
  • Power adapter is suitable for multi-slot cradle
  • Output current: 9 A, output voltage: 12 VDC, voltage range: 100 to 240 VAC