3M Anti-Glare Privacy Filter for 19.5" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (MMMPF195W9B)
Highlights
View all details
- Protects fragile screens from scratches and abrasions
- Reversible for either matte to glossy
New at Staples
Item #: MMMPF195W9BModel #: MMMPF195W9B
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Add to list
Consider these alternatives
Page 1 of 1
3M Anti-Glare Privacy Filter for 34" Widescreen Monitor, 21:9 Aspect Ratio (PF340W2E) is New at Staples
No reviews yet
1
Over 30
3M Anti-Glare Bright Screen Privacy Filter for 13.3" Widescreen Laptop, 16:9 Aspect Ratio (BP133W9B) is New at Staples
Over 30
3M High Clarity Privacy Filter for 21.5" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (MMMHC215W9B) is New at Staples
3M Bright Screen Anti-Glare Privacy Filter for 15.6" Laptop Widescreen (16:9) (BP156W9B) is New at Staples
Compare similar items
| Attributes | 3M Anti-Glare Privacy Filter for 19.5" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (MMMPF195W9B) | 3M Anti-Glare Privacy Filter for 34" Widescreen Monitor, 21:9 Aspect Ratio (PF340W2E) | 3M Anti-Glare Privacy Filter for 19.5" Widescreen Monitor, 16:10 Aspect Ratio (MMMOFMDE001) | 3M Privacy Filter for 24" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (PF240W9B) | 3M Privacy Filter for 23.8" Widescreen Monitor, 16:9 Aspect Ratio (PF238W9B) |