LG UN560H 55" Smart 4K Ultra TV (55UN560H0UA)
  • 55" Screen
  • Display resolution - 3840 x 2160 (4K UHD)
  • Pro:Centric Direct hotel content management solution
Item #: 24626743Model #: 55UN560H0UA
  • About this product
    • 55" Screen
    Product specifications table
    Attributes LG UN560H 55" Smart 4K Ultra TV (55UN560H0UA) LG UN570H 55" Smart 4K Ultra TV for Hospitality (55UN570H0UA) LG UN560H 50" Smart 4K Ultra TV (50UN560H0UA) LG UN560H 43" Smart 4K Ultra TV (43UN560H0UA) LG 55" LCD 4K Ultra TV (55TC3CG-H)